Prominent & Leading Manufacturer from Mumbai, we offer stainless steel mosquito mesh, luxury window mesh and aluminium mosquito net.
₹ 14 / Square Feet Get Latest Price
| Suitable for | King Size Bed, Single Bed, Queen Size Bed |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | SCJ |
| Material Grade | SS316 |
| Mesh Thickness | Up To 10 mm |
Get Latest Price
| Frame Material | Aluminium |
| Color | silver |
| Open Style | Swing |
| Opening Pattern | Vertical |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 140 / Square Feet Get Latest Price
| Material | Aluminium |
| Brand | SCJ |
| Wire Diameter | 0.1 - 10 mm |
| Usage | Door And Window |
| Thickness | 0.5 - 5.5 mm |
Hardik Kothari (CEO)
Shah & Co. Jaliwala
36, Abdul Rehman Street
Mumbai - 400003, Maharashtra, India