Our product range includes a wide range of nylon fencing net, garden fencing net and plastic fencing net.
₹ 40 / Square Meter Get Latest Price
| Brand | SCJ |
| Material | Nylon |
| Shade Factor | 35% To 90% |
| Usage | Garden, Agriculture etc |
| Thickness | 2 mm - 20 mm |
Minimum order quantity: 100 Square Meter
₹ 35 / Square Feet Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Brand | SCJ |
| Usage | Garden, Agriculture |
| Material Grade | SS316 |
| Thickness | 5 mm - 20 mm |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
₹ 45 / Square Feet Get Latest Price
| Brand | SCJ |
| Thickness | 5 mm - 20 mm |
| Color | Green |
| Material | Plastic |
| Usage | Garden, Agriculture |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
Hardik Kothari (CEO)
Shah & Co. Jaliwala
36, Abdul Rehman Street
Mumbai - 400003, Maharashtra, India